RMC1K1201FTE
MFR.Part #
RMC1K1201FTE
JLCPCB Part #
C5856029
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS