RMC32-100JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC32-100JTP
JLCPCB Part #
C323541
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS