RGC1/16K2614BTP
MFR.Part #
RGC1/16K2614BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61MΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS