RGC1/16K2614FTP
MFR.Part #
RGC1/16K2614FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS