RGC1/10C27R4DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C27R4DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS