RMC1/16SK4873DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK4873DTH
JLCPCB Part #
C5727091
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS