RGC1/16K16R0DTP
MFR.Part #
RGC1/16K16R0DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS