RMC1/4-820JTE
MFR.Part #
RMC1/4-820JTE
JLCPCB Part #
C5856335
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS