RGC1/8C2371FTP
MFR.Part #
RGC1/8C2371FTP
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS