RGC1/16K1214FTP
MFR.Part #
RGC1/16K1214FTP
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS