RMC1/8-1R1JTP
MFR.Part #
RMC1/8-1R1JTP
JLCPCB Part #
C7288937
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS