RGC1/16C4423FTP
MFR.Part #
RGC1/16C4423FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS