RPC32203JTP
MFR.Part #
RPC32203JTP
JLCPCB Part #
C2597406
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS