RLC35-R270JTE
MFR.Part #
RLC35-R270JTE
JLCPCB Part #
C4274641
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 270mΩ 667mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS