RGC1/16C2052FTP
MFR.Part #
RGC1/16C2052FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS