RGC1/16C1431FTP
MFR.Part #
RGC1/16C1431FTP
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS