RGC1/16K97R6FTP
MFR.Part #
RGC1/16K97R6FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS