RMC1K2493FTE
MFR.Part #
RMC1K2493FTE
JLCPCB Part #
C6275422
Description
-55℃~+155℃ 1W 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS