RMC1/2K1872FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1872FTE
JLCPCB Part #
C6397244
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS