RGC1/10C5R10DTP
MFR.Part #
RGC1/10C5R10DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS