RPC50201JTE
MFR.Part #
RPC50201JTE
JLCPCB Part #
C4085274
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS