RMC1/8K2550DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2550DTP
JLCPCB Part #
C7289167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS