RGC1/10C5R10FTP
MFR.Part #
RGC1/10C5R10FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS