RGC1/10C44R2FTP
MFR.Part #
RGC1/10C44R2FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS