RLC10-R700FTH
MFR.Part #
RLC10-R700FTH
JLCPCB Part #
C2596968
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 700mΩ Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS