RMC1/20-9763FPA
MFR.Part #
RMC1/20-9763FPA
JLCPCB Part #
C7055261
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS