RMC1K2670FTE
MFR.Part #
RMC1K2670FTE
JLCPCB Part #
C5856054
Description
-55℃~+155℃ 1W 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS