RGC1/10C1912FTP
MFR.Part #
RGC1/10C1912FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS