RMC1/32-30R1FPA
MFR.Part #
RMC1/32-30R1FPA
JLCPCB Part #
C7055380
Description
-55℃~+125℃ 30.1Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS