RGC1/10C1501FTP
MFR.Part #
RGC1/10C1501FTP
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS