RMC1/4K12R4FTE
MFR.Part #
RMC1/4K12R4FTE
JLCPCB Part #
C7288757
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS