FMC16501WBTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FMC16501WBTP
JLCPCB Part #
C3162256
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 32V 35A 500mA 0603 Disposable fuses ROHS