RLC16-R130FTP
MFR.Part #
RLC16-R130FTP
JLCPCB Part #
C4131466
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 130mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS