JSHC0618-100M
MFR.Part #
JSHC0618-100M
JLCPCB Part #
C386850
Package
SMD,7.8x7mm
Description
10uH 2A 99mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS