JSHC0530H-6R8M-G
MFR.Part #
JSHC0530H-6R8M-G
JLCPCB Part #
C334020
Package
SMD,5.9x5.2mm
Description
2.5A 3.5A 6.8uH 77mΩ ±20% SMD,5.9x5.2mm Power Inductors ROHS