JSHC0650H-6R8M-G
MFR.Part #
JSHC0650H-6R8M-G
JLCPCB Part #
C334095
Package
SMD,7.8x7mm
Description
26mΩ 5A 6.8uH 6A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS