JSHC0650H-3R3M-G
MFR.Part #
JSHC0650H-3R3M-G
JLCPCB Part #
C334093
Package
SMD,7.8x7mm
Description
14mΩ 3.3uH 7A 9A ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS