MPP225J250D02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPP225J250D02
JLCPCB Part #
C434159
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 250V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS