MPC474K630A02
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MPC474K630A02
JLCPCB Part #
C434323
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS