MEF684K630D01
Extended
Manufacturer
Jimson
MFR.Part #
MEF684K630D01
JLCPCB Part #
C434343
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 630V 680nF Polyester ±10% 插件,P=27.5mm Film Capacitors ROHS