A381RC-10P0G36
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
A381RC-10P0G36
JLCPCB Part #
C41430808
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS