AXH2.54-4A-22
MFR.Part #
AXH2.54-4A-22
JLCPCB Part #
C53207512
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.75mm 7mm Beige Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS