JWMPP92-224J1.6KVDCP27.5F3
MFR.Part #
JWMPP92-224J1.6KVDCP27.5F3
JLCPCB Part #
C47279057
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.6kV 220nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=27.5mm Film Capacitors ROHS