JWMPP92-474J630VDCP15D17
MFR.Part #
JWMPP92-474J630VDCP15D17
JLCPCB Part #
C47279030
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 470nF 630V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS