JWMPP92-123J1KVDCP7.5B4
MFR.Part #
JWMPP92-123J1KVDCP7.5B4
JLCPCB Part #
C47278956
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 12nF 1kV Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS