JWMPP85-105K630VDCP15D3
MFR.Part #
JWMPP85-105K630VDCP15D3
JLCPCB Part #
C47279071
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 630V Metallized Polypropylene ±10% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS