JWMPP92-393J1KVDCP15D7
MFR.Part #
JWMPP92-393J1KVDCP15D7
JLCPCB Part #
C47279019
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1kV 39nF Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS