JWX2684KP15D5
MFR.Part #
JWX2684KP15D5
JLCPCB Part #
C47278751
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS