JWMPP92-223J630VDCP7.5B4
MFR.Part #
JWMPP92-223J630VDCP7.5B4
JLCPCB Part #
C47278963
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 630V Metallized Polypropylene ±5% Plugin,P=7.5mm Film Capacitors ROHS