JWX2205KP22.5E7
Extended
Manufacturer
JURCC
MFR.Part #
JWX2205KP22.5E7
JLCPCB Part #
C47278888
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2uF 310V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS